Wie is Pit Cultuurwijzer?

Dit is het team van Pit Cultuurwijzer, bestaande uit drie intermediairs, een projectleider en een projectondersteuner: 

Van links naar rechts: Patrick, Julie, Susanne, Suzanne, Ghislaine en Marjolein. Zij zijn te bereiken via onderstaande gegevens:

 

Susanne Scholtissen-Brekelmans                                           Suzanne Reuvers              

Projectleider Pit Cultuurwijzer                                                     Intermediair

susanne.scholtissen@schunck.nl                                                suzanne.reuvers@schunck.nl

info@pitcultuurwijzer.nl                                                                info@pitcultuurwijzer.nl 

 

Ghislaine Hendrikx-Lebens                                                       Julie van de Schoor             

Intermediair                                                                                    Intermediair

ghislaine.hendrikx@schunck.nl                                                    julie.van.de.schoor@schunck.nl

info@pitcultuurwijzer.nl                                                                info@pitcultuurwijzer.nl 

 

Patrick Letterle                                                                            Marjolein Renkens

Intermediair                                                                                    Communicatie ondersteuning

patrick.letterle@schunck.nl                                                            marjolein.renkens@schunck.nl

info@pitcultuurwijzer.nl